Yeni sitemiz, kolay ve hızlı bir şekilde onlinebilet satışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

• Hava Durumu
• Yol Durumu
• İller Arası Mesafeler

ERAY Turizm
 
Hakkımızda
   1984 yılında unvan değişikliği yaparak kurmuş olduğumuz Eray Turizm Seyahat Otobüs İşletmesi ve Ticaret Ltd. Şti. Otobüs taşımacılığında bir ilke daha imza atmıştır. Eray kuruluşundaki ana tema her harfin anlamındaki baş harflerinin açılımı olan En Rahat Aile Yolcuğu (mertlik, dürüstlük, aydınlık) prensibi ve anlayışı ile yola çıkmış daima bulunduğu şehir halkına, ülkesine hizmet etmeyi prensip etmiş otobüs işletmesidir.

   Halka hizmet etmek hakka hizmet etmek olduğunu benimseyen bir kuruluş olduğumuzu bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimizle kanıtlamış yapacaklarımıza yaptıklarımız her zaman güvence teşkil eder prensibi anlayışımızda her zaman mevcuttur. Tabi ki esas anlayışımız yöresel hizmet etmek değildir.Öncelikle Türkiye firması olmak daha sonra uluslar arası hizmet etme düşüncesi vardır. Bu anlayışımız var olduğumuz sürece devam edecektir. Yaklaşık elli yıllık aile mesleği olan taşımacılık sektöründe öncelikle aile büyüklerimizin bize göstermiş olduğu çizgide yürümek devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak olacaktır. Otuz yıllık yöneticilik döneminde bir çok yeniliklere imza attık son derecede başarılı olduk.

   Başarıları tekrar yakalamak için çok çalışma prensibini çalışanlarımıza aşılamak halkımızın desteği ile aynı başarıları tekrar yakalamak prensibi anlayışı ile hizmet etmeyi düşünen firmamızda seyahat etmiş edecek düşüncesinde olan yolcularımıza, ülke halkımıza salıklı, mutlu yıllar temennisinde bulunarak hoşça kalın diyor herkesi Allaha emanet ediyorum.